Tropische storm Fay eist doden in Haiti

19 augustus 2008 – De bijzonder verlopende tropische storm Fay kostte in de Dominicaanse Republiek en Haïti het leven aan meer dan vijftig personen. De meeste personen kwamen om toen een bus door een rivier verzwolgen werd.
Op 18 augustus ontstond bij de eilandenreeks Florida Keys de storm Fay. Deze bereikte een dag later de Amerikaanse staat Florida, waar uit voorzorg al 25.000 mensen door de gouverneur geëvacueerd waren.
De zesde tropische storm van het Atlantische orkaanseizoen 2008 had een bijzonder verloop. Na aan land te zijn gekomen in de Florida Keys trok de storm weg naar open water maar sloeg vervolgens een tweede keer toe in de buurt van Naples.
Voor het eerst in vijftig jaar kwam een storm drie keer aan land in Florida, waarbij hij toesloeg en weer vertrek gedurende twee dagen. In Haïti werd een bus verrast door het wassende water van een rivier, waarbij bijna vijftig mensen om het leven kwamen.