Vliegtuigramp in Mangalore zorgt voor 158 doden

22 mei 2010 – De Boeing 737-800 vanuit Dubai verongelukte tijdens de landing. Het toestel raakte een radarpaal en vloog van de baan, schoot het bos in en vloog in brand. Ondanks dit konden acht mensen de vliegtuigramp in Mangalore navertellen.
Het ongeluk met het drie jaar oude toestel van Air India vond plaats op de luchthaven Bajpe, bij de stad Mangalore. Er was geen enkele aanleiding dat er iets mis zou kunnen gaan. De ervaren piloot had voor de landing geen noodsignaal afgegeven en ondanks een lichte regen was het zicht goed.
De overlevenden van het vliegtuigongeluk in Mangalore gaven aan een knal te hebben gehoord op het moment van landen, wat kan wijzen op een klapband, waarna het toestel de radarpaal raakte en het bos inschoot.
Crash; Vliegtuigongelukken en hoe u ze overleeft