Vliegtuigramp bij Douala met Kenya Airlines toestel

– Alle 115 mensen aan boord van de zes maanden oude -800 kwamen om het leven bij de vliegtuigramp in het zuiden van . Het toestel werd twee dagen later gevonden in het mangrovewoud nabij de stad Douala.

Het Kenya Airlines toestel was vlak voor het ongeluk vertrokken vanaf Douala naar Nairobi. Op dat moment werd het gebied geteisterd door behoorlijke regenval. Vlak voordat de Boeing van de radar verdween werd er nog een noodsignaal verstuurd.

Men startte direct een zoektocht naar het wrak, maar waarschijnlijk door een fout van het satellietsignaal zocht men in volledig de verkeerde richting. De zoektocht werd ook nog eens bemoeilijkt door de zware regenval, dichte mist en het onherbergzame gebied. Uiteindelijk hielpen vissers, die dachten de crash gehoord te hebben, de reddingswerkers op weg en kon met de wrakstukken en de slachtoffers van het vliegtuigongeluk bij Douala bergen.

Crash; vliegtuigongelukken en hoe u ze overleeft

Share

De belangrijkste gebeurtenissen van jouw geboortejaar op dvd?

Laat wat van je horen

*